Tammermatic XJ-404 pro mytí autobusů

XJ-404 pro autobusy

Průjezdná mycí linka pro autobusy XJ-404 je určena především pro mytí autobusů. Maximální mycí výška je 3800 mm a maximální šířka vozidel je 2600 mm. Mycí linka je určena pro mytí až 48 autobusů/hodinu. Mycí linka Tammermatic XJ 404 vám ušetří jednak čas, jednak peníze svým velice úsporným provozem rychlého průjezdného mytí autobusů. Doporučená rychlost průjezdu autobusu přes mycí linku je 10 až 12 m/min

Mycí linka XJ 404 je provedena kompletně z pozinkované oceli. Nepodléhá tedy korozi ani po dlouhé době provozu. Na každém bočním dílu jsou na výklopných ramenech asymetricky umístěny boční kartáče. Celkem má tedy mycí linka 4 boční kartáče, které umí umýt přední boční a zadní strany autobusu.

Mycí linka je vhodná pro všechny typy autobusů se sklopnými nebo odnímatelnými zrcadly. Při použití programu „ochrana zrcátek nemusí být zrcátka sklápěna.

Pro konečný oplach je používána čistá voda s voskem, který umožňuje koagulaci vody (voda steče z karosérie dolů a nezanechává skvrny)

Kapacita: max. 48 autobusů/hod 


Mytí probíhá ve třech sekcích:
  • Sekce 1: Vozidlo je namáčeno vodou k rozmočení zaschlé špíny v před mycím oblouku. Používá čistou nebo recyklovanou vodu.
  • Sekce 2: Hlavní mytí kartáči se šamponem. Může být použita čistá nebo recyklovaná voda. Tím, že ramena jsou asymetricky umístěna, mohou umývat přední čelo i přes střed.
  • Sekce 3: Posledním rámem je vozidlo opláchnuto čistou vodou s přísadou vosku, který umožňuje koagulaci vody. Voda tedy stéká po karosérii dolů a nezůstává na karosérii.
Tammermatic XJ-404Tammermatic XJ-404Tammermatic XJ-404Tammermatic XJ-404